Dealer Samochodów Volkswagen
Porsche Rybnik

Nie znalazłeś swojego samochodu?
Wypełnij formularz i zapytaj o model, którego szukasz!

Kupując dowolny samochód
z naszej oferty, możesz zostawić swój stary samochód w rozliczeniu.



Parametry wyszukiwania: Resetuj parametry

Rok

Szczegóły

Cena

{{item.marka }} {{item.model}}

{{item.rp}} silnik: {{item.silnik}}, nadwozie: {{item.nadwozie}}, napęd: {{item.naped}}, skrzynia: {{item.skrzynia}}, moc {{item.moc}} KM {{item.cena_przed | currency:''}} PLN

{{item.cena | currency:''}} PLN

Kontakt - Dział sprzedaży

Salon:
Pn. - Pt.: 8:00-19:00
Sobota: 8:00-14:00

Specjaliści ds. sprzedaży Samochodów Osobowych

Tomasz Nowicki

tel.: 32 432 93 14
tel. kom.: 662 278 434

tomasz.nowicki@porscheinterauto.pl

Agnieszka Korus

tel.: 32 432 93 15
tel. kom.: 662 278 439

agnieszka.korus@porscheinterauto.pl

Robert Spyra

tel.: +48 32 43 29 313
tel. kom.: 602 117 038

robert.spyra@porscheinterauto.pl

Katarzyna Szczepanik

tel.: +48 32 432 9305
tel. kom.: 662 278 429

katarzyna.szczepanik@porscheinterauto.pl

Patrycja Kloch

tel.: 32 432 93 11

patrycja.kloch@porscheinterauto.pl

Adam Pinoczek

tel.: +48 32 432 93 17
tel. kom.: +48 668 466 957

adam.pinoczek@porscheinterauto.pl

Specjaliści ds. sprzedaży Samochodów Użytkowych

Adam Jarząbek

tel.: +48 32 432 93 19
tel. kom.: 668 042 074

adam.jarzabek@porscheinterauto.pl

Maciej Mihułowicz

tel.: +48 32 621 84 60
tel. kom.: 662 13 16 43

maciej.mihulowicz@porscheinterauto.pl

Marcin Oparcik

tel.: +48 32 621 84 60
tel. kom.: 668 042 078

marcin.oparcik@porscheinterauto.pl